Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 168 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/18
Bütün şəkillər
+10 şəkil
679 000 AZN
4 040 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
168 m²
Sahə
16 / 22
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 168 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Dəyərli Müştərilərim ! Elmlər Akademiyasında Premium seqmentdə inşaa olunmuş möhtəşəm Mirvari Park’da 4 otaqlı mənzili satışa təqdim edirəm. Daha ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.
Bakı, Hüseyn Cavid pr.
Bakı, Hüseyn Cavid pr.
Xəritədə bax
Yasamal r.
Elmlər Akademiyası m.
Səməndər Yusubov
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 2
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 535
Bütün 367 təklifə baxmaq
№ 5716629
•
Baxış sayı: 1196
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 12:25
679 000 AZN
4 040 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
168 m²
Sahə
16 / 22
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Səməndər Yusubov
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 2
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 535
Bütün 367 təklifə baxmaq