Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 106 m²,
Qara Qarayev m.
1/24
Bütün şəkillər
+16 şəkil
333 000 AZN
3 140 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
106 m²
Sahə
14 / 18
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 106 m²,
Qara Qarayev m.
Radnoy 3 otagdır Qarayev Metronun çıxışıdı Təmirdə keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub,pol parket,mətbəx,hamam,tualet isti pol İpatekaya yararlı Sənəd kupça çıxarış Ofis haqqı 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Səməd Vurğu küç. 34 (“AF Mall”)
Bütün 394 təklifə baxmaq
№ 5356771
•
Baxış sayı: 576
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 12:03
333 000 AZN
3 140 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
106 m²
Sahə
14 / 18
Agentlik
Hər gün: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Səməd Vurğu küç. 34 (“AF Mall”)
Bütün 394 təklifə baxmaq